Sizden Gelen Mesajlar

Sizden Gelen Mesajlar

Emine G.

Çok cana yakın bir doktor empatisi yüksek. Daha önce gittiğim başka bir doktor sende yumurtalık kisti var diyip yolladı kanser olabilir mi diye korktuğumu söyledim açıklamamıştı.

Derya hanım oluşan kistin nedenini nasıl olabileceğini çok net açıkladı doğal bir durum olduğundan bahsetti kalbim rahatladı. Tecrübeli ve mantıklı açıklamalar ben gittiğim için çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Gamze T.

Derya Hanım ilk gebeliğimi takip ediyor. Bazı sağlık sorunlarım olduğu için ilaçlarımı en baştan çok özenle belirledi ve beni takip ediyor. Güleryüzlü, mesleki tecrübesi çalışmasına yansımış iyi bir doktor. Kendisi ile tanışmış olduğum için şanslıyım.

Zeliha N.

Canım doktorum. Oğlum Can’ın doğumunda beni o kadar rahatlattı ki anlatamam. İyi ki oğlum sizin ellerinizde doğdu. Başarılarınızın devamını dilerim.

Burcu K.

Çok ilgili ve duyarlı bir doktor… Hamileliğim ve sonrasında da gitmeye devam ediyorum.. Tavsiye ederim.

Gülşah Y.

Düzenli kontrollerim için gidiyorum. Pozitif yaklaşımı ve detaylı bilgilendirmeleriyle hastasını rahatlatıyor.

Şerife A.

Dünyanın en tatlı kadın doğum doktoru.

Bir kadın doğum doktorundan daha öte bir abla gibidir. Sıcakkanlı, enerjik, pozitif gebe takibimin daha rahat geçmesinde elinden gelen bütün özeni göstermiştir.

Arzu Ş.

Derya Hanım çok ilgililendi ve çok yardamcı oldu bebeğimin durumunu çok detaylı kontrol etti Allah ondan razı olsun.

Beril Y.

Bir tanıdık vasıtasıyla tanıştım ve tanıdığım ennnn enn mükemmel doktor canımm doktorum iyiki tanımışım gebe kalmak istiyordum psikolojikmen yoruldum bir dönemde karşıma çıktı bütün hayatım düzeldi tedavi gördüm ve gebe kaldım şimdi bir kızım var ve 4 yıl sonra şimdi tekrardan kendisinin takibi altındayım çok güvendiğim ve sevdiğim biri iyiki tanımışım.

Kadriye S.

Mükemmel ötesi bir insan canım doktorum güler yüzlü, cana yakın iyi ki sizi tanımışım 2 gebeliğimde de kendisini tercih ettim hamilelik süreçlerimde çok destek oldu her şey için teşekkür ederim Derya hocam.

Bahar Y.

Gebe olduğumu anladığım an gittim Derya hanıma ilk gebeliğim hiç bir şey bilmiyorum, heyecanlıyım ve telaşlıyım içimden milyonlarca soru var derken Derya hocamla görüştük terapi gibi açıklamalar neler yapmam gerektiği hakkındaki yalın ve anlaşılır bilgiler ile süreci beraber an ve an geçireceğimizi söyledi o an içimdeki tüm korku heyecan telaş yerini sakinliğe bıraktı. 8 yıl önce yeğenim ellerine doğmuştu o günden beri bir gün anne olursam nerede olursa olsun Derya hocamla olcam dedim ve çok şükür o gün geldi..iyi ki yıllar önce tanışmışız mutlu bi gebelik için tüm hekimler bir yana Derya hocam bir yana.. çok Teşekkürler hocam.

Cansu B.

Gebeliğimde kendisine takipliydim. İnanılmaz güler yüzlü samimi ve açıklayıcıydı. İlk gebeliğim ve tedirginliklerim olmasına rağmen hastanın tüm kaygılarını alan ve onu yumuşatan bir hekim. Ben artık kendisine koşa koşa gidiyordum. İnşaallah 2.gebeliğimde de kendisine gideceğim.

Betül T.

Benim melek kalpli doktorum diye baslamak istiyorum. Kendisiyle yaklaşık 6 yıldır tanışıyoruz 2 hamilelik sürecimin takibini gerçekleştirdi 6 gün önce de spinal anesteziyle doğumumu gerçekleştirdi. Anestezi verilirken ellerimden tuttu ve yanındayım korkma dedi. Son derece sıcak kanlı ve insancıl olan Derya hanım, problemli geçen hamileliğimin hem tedavi sürecinde hem de psikolojik olarak son derece destek oldu. Ne zaman bir problem yaşasam bir telefon kadar uzağımdaydı. Hekimliği ve insanlığına bakılarak hiç düşünmeden kendisini tercih edebilirsiniz.

Pakize Ö.

Kendisi mükemmel bir insan, gerçekten tüm hamileliğim süresince bana verdiği destek çok güzeldi. Pozitif enerjisiyle doğumum sırasındaki o korku ve heyecanımı yenmemi sağladı. Zaten gözümü açar açmaz da onu sordum, o kadar güveniyorum doktoruma. Doğumumu yaptım ama hala daha görüşürüm kendisiyle. Başarılı, işini severek yapan bir hekimdir. Verdiği tüm destekler için kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Bahar O.

Gerçekten çok değer verdiğim bir doktordur Derya Hanım. Doktordan daha öte her şey benim için. Benimle her konuda en ince ayrıntıya kadar ilgilendi, vazgeçilmezimdir Derya Hanım bu yönden. Gebelik tedavisi için görüşme sağlamıştım birtakım sıkıntılarım vardı. Testler muayeneler yapıldı ve sonrasında tedavime başlandı. Hamile kaldıktan sonra doğumum da kendisiyle gerçekleşti ve sayesinde çok şükür bir kız çocuğum oldu. Şimdi tekrar gebe kalmak istiyorum ve yine Derya Hocamın kontrolü altında ilerliyorum.

Emine T.

Derya Hoca’mdan çok memnunum, hala bir sıkıntım olduğunda gideceğim tek kişi kendisidir. Hem hamilelik hem de doğum sürecim için destek aldım kendisinden. Ayrıca doğumdan sonraki rutin kontrollerim için de görüşme sağladım.

Seda Y.

Sevgili Derya Hn. ile ona danışan bir çok arkadaşım sayesinde tanıştım. Eşsiz bir doktor olmasının yanı sıra içten yaklaşımı ve detaylı açıklamaları ile de içinizi sonuna kadar rahatlatıyor. Ayrıca danışanlarını çok iyi takip edem ve ilgilenen, Geçen geldiğiniz randevudan kesitler sunup sizi şaşırtan bir doktor.. Ayrıca smear testi yaptıran biri olarak eli çok hafif. Teşekkürler Derya Hanım..

Semiha E.

2 ayrı gebeliğimde de kendisinin samimi, güvenilir, pozitif yaklaşımı, kolay ve hızlı iletişim kurarak keyifli gebelik geçirmemde büyük destek sağladı. Her gebenin mutlaka Derya hocam ile yolu kesişmeli düşüncesindeyim. Derya kuzuları da gebeleri de çok şanslı.

Tuba G.

Gebelik takibim ve doğumum için kendisiyle görüşme sağladığım doktor Derya Hanım’dan çok çok memnunum. Çok tatlı ve güler yüzlü bir kadındır kendisi. Oğlum 6 yaşında ve hala daha bağımızı koparmadık, görüşmeye devam ediyoruz. Arkadaş canlısı ve cana yakın bir kadın olmasından da çok memnunum. Mükemmel ötesi biridir. Aynı zamanda normal doğum yanlısı..

Deniz U.

Derya Hanım’la 3. doğumum olacak, ilk 2 bebeğimi de kendisinin desteği sayesinde kucağıma almıştım. Çok da memnunum ve seviyorum kendisini. İnanılmaz pozitif, inanılmaz keyifli bir doktor. Hastasına sürekli moral veren, kolay ulaşılabilir ve soruları da cevapsız bırakmayan bir hekim. Bütün hamile kadınlara da kendi adıma tavsiyede buluyorum kendisine gitmeleri için.

Rukiye Ö.

Kendisinden çok memnunum, ilgili ve alakalı bir doktor Derya Hanım. Süreç içerisinde detaylı bir şekilde her şeyi açıklıyor hastasına. Ben hem gebelik takibim hem de doğumum için görüşme sağlamıştım.

Bihter Y.

Ben kendisini tavsiye üzerine tanıdım. Şu an doğumum olmadı yolun ortalarındayım. Ama o kadar güzel ilgileniyorki benimle her gittiğimde heyecanıma ortak oluyor. Sakinleştiriyor. Motive ediyor. Bu da tabiki beni çok rahatlatıyor. Kendisine buradan çooook teşekkür ediyorum.

Kader S.

Doktorumdan gerçekten çok memnun kaldım çok başarılı bir normal dogum yapmamda yardımcı oldu doğum esnasında çok iyi yönlendirdi her şey için çok teşekkür ederim.

Esma D.

Harika bir insan ve işinde çok uzman bir doktor. Kendisi hiç kaprisli değil bebeğimizi sayesinde kucağımıza aldık. Yeni doktor arayan herkese öneririm. Hem güler yüzlü hemde sıcak kanlı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Pelin G.

Şu ana kadar tanıdığım en tatlı, ilgili doktor. Gebeliğim boyunca benimle çok ilgilendi ve her konuda rahatlattı yakın çevreme hiç düşünmeden önerebileceğim bir doktor. Kendisine her konuda çok teşekkür ediyorum.

Melahat N.

Kendisi ile ilgili yorumumda sanırım epey geciktim, oğlum 1 yaşına girdi ancak site ile yeni tanıştım ve daha fazla gecikmeden hakkındaki memnuniyetimi dile getirmeliyim. İlk hamileliğim dolayısıyla bir sürü soru işareti ve tereddütlerle doluydum taa ki Derya hanıma rastlayana kadar, hamileliğim boyunca her zaman yanımda olduğunu hissettirdi hatta normal doğum konusunda beni oldukça heveslendirip korkumu yenmeme sebep oldu, hastaneye yattığım gün evinden bile saat başı arayarak özel ilgilendi ve neredeyse asansörde doğacak olan oğlumu 1,5 dk gibi bir sürede beni motive ederek normal doğum yapmama sebep oldu, bu özel ilgi ve alakasının sadece bana özel olmadığını da kendisine düzenli gittiğim kontrollerimde diğer hastalarına yaklaşımını görünce anladım. 2.bebeğimi de kendisinin tavsiye ettiği başka bir doktorda 1,5 ay önce doğurdum çünkü hastane tercihimiz evimize en yakın olandı, tavsiye ettiği doktorumun da adı Derya olduğundan alışmakta zorluk çekmedim ve onu da çok sevdim iki doktoruma da ca’nı gönülden tekrar teşekkür ediyorum, şimdilerde kendisi de bir Bebek bekliyor dilerim kolay bir doğum yapar kendisi kadar Güler yüzlü ve güzel iyi kalpli bir bebek dünyaya getirir, mesleğinde uzun sağlıklı ve bol başarılı yıllar diliyorum iyiki tanıdık sizi sevgiler Derya Uyan.

Seda Ö.

Hamileliğim boyunca tüm kontrol sürecimi doktor Derya Uyan ile birlikte geçti.Kendisinin doktor kimliğinden çok arkadaşça, dostça yaklaşımı ile kendimi daha güvende hissettim. Sağ salim yavrumu kucağıma aldım. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Buket G.

Sevgili doktorum derya uyana burdanda sevgilerini gönderiyorum kendisi çok iyi bir doktor ve çok candan.

Hale U.

Merhabalar, kendisine gebeliğimi ilk öğrendiğim günden itibaren tavsiye üzerine gittim. Kendisi hem sıcak kanlı hem de çok ilgili. Her türlü sorunumuza gece gündüz tatil pazar demeden yardımcı oldu. Şükür sonunda normal doğum ile bebeğimizi kucağımıza aldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

derya uyan instagram